Home » Česko » Středočeský » Zoo Chleby

Zoo Chleby

SAMSUNGZoologická zahrada Chleby se nachází ve Středočeském kraji a funguje již 16 let. Jde o menší zoologickou zahradu zaměřenou především na děti a jejich kontakt se zvířaty. Před zoologickou zahradou se nachází velké parkoviště, kde bez problémů zaparkujete. Vybírá se zde parkovné ve výši 40Kč na den.

Ceník vstupného:

Dospělí: 90Kč          Děti do 100 cm: zdarma

Senioři a mládež do 18 let: 60Kč                            Rodinné vstupné (2 dospělí + 3 děti): 280Kč

Otevírací doba:

Pondělí až neděle: 8:00 – 18:00 hod. (za každého počasí)

Tahle menší, ale přitom velice krásná a zajímavá zoologická zahrada nabízí přes 50 druhů zvířat. Najdete zde želvy, orli, papoušky, kozy, opice, gibony, lemury, gepardici, nebo například včely…ale také zajímavé rostliny. Zoologická zahrada umožňuje „sáhnout“si na skutečná zvířata, pohladit je, nakrmit.

Děti určitě nejvíce zaujmou staré želvy, které se volně procházejí na ohraničeném trávníku. Každý víkend (červen – září) probíhá asi hodinová komentovaná prohlídka po celé zoologické zahradě. Prohlídka je zdarma, v rámci zakoupené vstupenky. Našim průvodcem byl přímo ředitel zoo pan René Franěk. I když působil dost odtažitě, celá prohlídka byla vedena vtipným dialogem. Zapájel lidi do otázek ze světa zvířat a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací. Dokonce si někteří odvážní lidé mohli pohladit gepardici Mzuri.

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

 

 

 

 

Jelikož je tahle zoo určena pro děti, nechybí zde dětské průlezky, kde se můžou děti pohrát. Rodiče si zatím odpočinou na dřevěných lavičkách. Celý areál zoo se do budoucna bude rozšiřovat, aby mohl nabídnout širší výběr zvířat a rostlin. Zoologickou zahradu Cheby ocení především vaše děti. Už to pro ně nebude ta dlouhá procházka po velké zoo, ale zažijí spoustu dobrodružství v blízkosti skutečných zvířat. Zoo Chleby doporučuji všem rodinám s dětmi.

Adresa:

ZOO Chleby o.p.s.
Václava Otty 1
Chleby 289 31, okres Nymburk

http://www.zoochleby.cz/

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zde si vyberte vaši dovolenou: