Home » Česko » Hl. m. Praha » Matějská pouť

Matějská pouť

Nevíme, zda nebyla tato atrakce na Matějské po celou dobu, nebo zda byla odvezena až poslední víkend, kdy jsme Matějskou navštívili i my. Byla zde ovšem jiná horská dráha, ale podle nás byla menší, než ta původní.

Atrakce stály od 40Kč do 200Kč. Nutno podotknout, že spoutá atrakcí, stánků i maringotek, má svou nevětší slávu už za sebou. Určitě by člověk měl hned lepší dojem, kdyby provozovatele, své atrakce alespoň trochu udržovali a před sezonou je třeba přetřeli, očistili, prostě je jednoduše udržovali.

{ads1}

Naštěstí naše dvouletá Sofinka, nevnímá při jízdě na ponících nic, než samotné koníky. Je tak ušetřena pohledu na pána, který poníky popohání dopředu a jeho zevnějšku, který bohužel není vhodný ani do stáje k těm poníkům. Sofince to naštěstí nevadí a je stejně nadšena s malých koníků, tak jako s vláčku, na kterém může jezdit nebo s ruského kola, kde projevuje ze všech zúčastněných největší odvahu.

Svůj styl ovšem měli indiáni, kteří zde hráli na různé nástroje a byli oblečeni do krásných indiánských kostýmů.

K Matějské samozřejmě patří i stánky s občerstvením, klobáskami, langoši, zmrzlinou a cukrovou vatou, ke kterým přibyly i stánky s gyrosem. My jsme letos zkusili jen langoše, zmrzlinu a perníkové srdce.

{gallery}matejska2011{/gallery}

{jcomments on}

Dostupnost:

Plánovač trasy – navigace: 

ve tvaru: výchozí Město a ulice => Cílové město a ulice (např. Praha Vodičkova => Jeseník Palackého) 

{mosmap}

Toalety: Byly čisté, doplněné mýdlo i papírové ručníky

Celkový dojem:

Pěkné odpoledne strávené s naší malou dcerou Sofinkou, která byla nadšena ze své první Matějské pouti.

Další akce:

Za rok

Web výletu:

http://www.matejskapout.cz/

Kontakt:

KOČKA s.r.o. 

e-mail: vaclav.kocka@matejskapout.cz

Datum výletu:

23.4.2011