Home » Rady a tipy » Krabička na pastelky z toaletního papíru

Krabička na pastelky z toaletního papíru

IMG_0035Má váš školák nebo školačka neustále rozházené pastelky po stole? Nebo jsou všechny pastelky v jedné krabici a vy nikdy nemůžete najít tu, kterou právě potřebujete? Nabízíme vám návod, jak si vyrobit domácí krabičku na pastelky z toaletního papíru. Všechny pastelky budou mít své místo a vy konečně lehce najdete právě tu, kterou hledáte.

Výroba krabičky na pastelky je velice jednoduchá a zvládne ji každý. Čas na výrobu je cca 10-15 minut. Jde o velice praktickou stránku využití toaletního papíru. Na výrobu domácí krabičky budete potřebovat:

1 menší krabičku s rozměry 16cm x 21,5cm x 9cm (já jsem použila krabičku z dětských bot), 17 ruliček toaletního papíru, 1 barevný papír (já jsem použila zbylý vánoční balicí papír), nůžky, lepicí pásku nebo lepidlo

Krabičku důkladně oblepíme balicím papírem. Strany zalepíme lepicí páskou, aby nám krabička držela. Do krabičky vložíme ruličky toaletního papíru. A nakonec vložíme pastelky. Krabičku můžete ozdobit dle vlastní fantazie. Můžete oblepit každou ruličku toaletního papíru zvlášť barevným papírem a poté ji vložit do krabičky. Nebo můžete krabičku oblepit čistým bílým papírem a pak ji vymalovat. Fantazii se meze nekladou.

IMG_0019IMG_0026IMG_0028IMG_0035IMG_0046

 

 

 

 

 

 

 

 

Zde si můžete vybrat vaši dovolenou: