Home » Zábava » Fenomén UFO » Je to možné? Mimozemšťané jsou zde?

Je to možné? Mimozemšťané jsou zde?

mimozemstanTajná vláda USA již mnoho let spolupracuje s mimozemšťany. Tajné základny a tunely jsou napříč celou Amerikou. Smlouva s mimozemšťany byla podepsána Dwightem Eisenhowerem na Edwardsově letecké základně dne 20. února 1954.

Cílem smlouvy bylo získat mimozemské technologie za svolení k provádění genetických pokusů na lidech a zvířatech. Podepsáno pod přísným utajením, a bylo to hrubé porušení ústavy USA. Po desítky let jsou po celém území USA tajně stavěny obrovské podzemní základny propojené navzájem tunely s rychlovlaky. Brzy bylo jasné, že mimozemšťané smlouvy příliš nedodržují.

Jsme svědky mnoha únosů lidí ze strany mimozemšťanů za účelem genetických pokusů. Obrovské množství lidí, zvláště dětí, už se nikdy nenašlo a na mnoha místech se nacházejí mrtvoly zohaveného dobytka.

Cena zaplacená za mimozemské technologie je skutečně vysoká. Obrovské náklady na stavbu mnoha základen, neuvěřitelným způsobem ožebračují americký lid. Většinou se tyto černé projekty hradí z prodeje drog a zbraní. Organizace, která má v náplni práce tajit existenci antigravitačního pohonu, podzemních základen, pokusy na lidech a zvířatech a další zvěrstva, se jmenuje CIA.

Je to výkonná moc stínové vlády a mafie ve státních službách. A jako každá jiná mafie, prodává drogy, zbraně a zabíjí nepohodlné lidi. Zabila i presidenta Kennedyho, když chtěl tisknout dluhem nezatížené peníze a vše chtěl odtajnit.

Nám přízniví mimozemšťané vládu USA včas varovali, ale zbytečně. Dohoda byla stejně podepsána. Při probíhající spolupráci došlo ke konfliktu, kdy při vrtání tunelu v roce 1979, došlo k ozbrojené konfrontaci s mimozemšťany. Zahynulo přes 60 příslušníků speciálních jednotek americké armády a vědců. Také bylo naprosto jasné, že není možné se s nimi otevřeně konfrontovat, pro jejich technologický náskok.

Do roku 2029, chtějí mimozemšťané kompletně převzít planetu a vyhubit převážnou většinu lidstva. Nejhorší na tom je, že špičky tohoto světa s nimi spolupracují. Těžko hledat v historii případ většího zvěrstva a zločinu. To co se dělo v koncentračních táborech za druhé světové války, se má nyní dít v celosvětovém měřítku. Zkuste ty věci podrobně a pečlivě zkoumat a dojdete k zajímavým závěrům a rozhodně vám z toho nebude do smíchu.

http://www.youtube.com/watch?v=qkOWVJBPSnA