Jak to funguje?

1129882_women_1Nabídka je určena výhradně zaměstnancům nákupních center. Tito zaměstnanci mohou nakupovat nabízené zboží výhradně za velkoobchodní ceny.

Nabídka je mezi zaměstnance doručována prostřednictvím akčních letáků. Pokud váš obchod doposud nenavštívil obchodník s letákem, vůbec to nevadí, protože si akční leták můžete stáhnout a prohlídnout zde. Pokud se vám nabídka bude líbit a pracujte v nákupním centru, můžete si zboží objednat.

Jak objednat: Pomocí SMS. Do SMS napište: kód zboží, počet kusů, vaše příjmení a název obchodu. Například: A1 3x, A5 2x, A8 1x, pí. Špačková, oděvy Zara-Chodov a odešlete na telefon 733 727 874. Nebo pomocí tohoto QR kódu, stačí jen naskenovat do telefonu a doplnit objednávku, jméno a obchod, ve kterém pracujete.QR_CODE_SMS_634670052986122644

Objednané zboží, doručujeme zaměstnancům naprosto zdarma, až k nim do práce, do nákupních center. Zaměstnanci neplatí žádné dopravné ani balné. Ceny uvedené v akčních letácích jsou konečné. Objednané zboží doručujeme vždy v pondělí, ve středu a v pátek do 15 hodin.