Home » Zahaničí » Evropa » Horská cyklistika – Dachstein, Štýrsko

Horská cyklistika – Dachstein, Štýrsko

dachsteinsudwandDachstein, Ennstal § Ausseerland

Tento region je jako stvořený pro příznivce nefalšované romantické přírody: všemocné vrcholy, čistá jezera, nádherné vodopády, na tisíce kilometrů turistických stezek, cyklistických tratí a horolezeckých výstupů. Po celý rok vás čeká bohatá kultura a hlavně dokonalý zážitek!

„Divoké vody“: od kraje Untertal k jezeru Riesachsee

Pouhých sedm kilometrů „tundrou“ provází 1. Národní zeměpisná pěší turistická stezka do 70 m vysokého vodopádu Riesachwasserfall. Dále stoupá přes soutěsku Höll, kolem hory Gföllner Alm a končí u pohádkově krásného jezera Riesachsee.

Ramsau – pěší túra s pěti odpočinkovými zastávkami

Tato pěší turistická stezka je velice vhodná pro rodiny s dětmi. Na úpatí horského masivu Dachstein se nachází pět odpočinkových míst, které své hosty rozmazlují slastnou domácí kuchyní a pastvou pro oči: horské vrcholy, mléčné výrobky a mnohem více. Tato kruhová pěší stezka je dlouhá 14 kilometrů, a pokud to v polovině cesty vzdáte, doveze vás do cíle autobus.

Altausseer See – Kruhová pěší turistická stezka

Mírný vzestup a fantastická příroda. Jezero Altausseer See s pohořím Loser a Trisselwand vám budou dělat společnost na sedm kilometrů dlouhé pěší turistické trase, která je rovněž vhodná pro děti.

Více informací o ubytování:

Schladming, Rakousko

Ramsau am Dachstein, Rakousko

SCHLADMING-DACHSTEIN,

8970 Schladming, Austria, T +43 / 3687/23310

 

{gallery}styrsko{/gallery}