Home » Zábava » Fenomén UFO » Fenomén UFO – důvěryhodní svědci

Fenomén UFO – důvěryhodní svědci

ufoFenomén UFO – důvěryhodní svědci

Projekt Odhalení je neziskový výzkumný projekt, který pracuje na zveřejnění různých důkazů a faktů o fenoménu UFO a mimozemské inteligenci. Dále zveřejňuje důkazy o utajovaných energetických a pohonných systémech.

V tomto projektu svědčilo nebo vystoupilo více než 500 uznávaných a důvěryhodných osobností z řad vlády, armády a zpravodajské komunity. Tito lidé hovořili o svých přímých setkáních s UFO nebo mimozemšťany. Díky svým funkcím a postavením, spoustu z těchto osobností, nikdy nedalo najevo své zkušenosti s UFO nebo mimozemským životem.

Odvahu vystoupit a svědčit o tomto fenoménu získalo několik osobností a to ve středu 9. května 2001. Přes dvacet vojenských, zpravodajských, vládních, firemních a vědeckých svědků vystoupilo v National Press Clubu ve Washingtonu DC, aby zcela otevřeně přineslo svá svědectví o UFO nebo mimozemských formách života. Tím byla zahájena akce Odhalení – kampaň za získání veřejného slyšení v kongresu, vypovězení zbraní z kosmu a zveřejnění údajů o technologii šetřící životní prostředí Země.

Na záznam, kde vystupují uznávané osobnosti z projektu odhalení, se můžete podívat na tomto videu. Další podrobnosti budeme dále sledovat a aktualizovat.


http://www.youtube.com/watch?v=3OeoriCr9vo