Home » Česko » Moravskoslezský » DinoPark

DinoPark

{xtypo_rounded2}

Organizace:

Jak bych se zachoval tváří v tváří obrovitému Ankylosaurovi při setkání v lese? Utekl bych Deinonychům? A co teprve by se dělo při setkání s nejhrůznějším predátorem konce druhohor, s Tyrannosaurem…?

To všechno nemusí být jen fantazie. Pojďte na dobrodružnou výpravu do druhohor!

Ať jste odkudkoli, určitě to nebudete mít do DinoParku daleko. Od dubna, kdy se otevřel nejnovější park v Praze, jsou v ČR již čtyři! V Praze na Harfě, v Plzni, ve Vyškově a u Ostravy.

V DinoParku jsou jak statické, tak i robotické modely. Dokážou hýbat ocasem, žvýkají, mrkají i dýchají. Jsou výhradně v životních velikostech a tak se můžete setkat s 34 m dlouhým pohyblivým Diplodocem (Vyškov), projet se DinoExpresem pod krkem obrovitého Seismosaura (Ostrava), postavit se hrozivému Tyrannosaurovi (Plzeň) nebo hádat, proč se na střeše OC Galerie Harfa nepovedlo přistání vrtulníku DinoExpedition…

DinoParky jsou zábavné, ale i poučné zároveň. Seznamte se s dávno minulou přírodou na naučné stezce, prohlédněte si vystavené trilobity nebo vyhrabejte v paleontologickém hřišti svůj vlastní objev!

{/xtypo_rounded2}

Atrakce pro děti:

Modely dinosaurů, 3D kino

{xtypo_quote}Zajímavost výletu: Unikátem světového významu je v DinoParku umístěná živá druhohorní rostlina WOLLEMI NOBILIS. Tento strom, druh pravěké borovice, byl objeven v roce 1994 v počtu pouhých 39 exemplářů v australské divočině. Pro botanika je setkání s touto rostlinou totéž, co pro biologa setkání se skutečným, živým dinosaurem. Rostlina žila na Zemi před 175 mil. lety{/xtypo_quote}

Web výletu: www.dinopark.cz

Fotogalerie:

{gallery}dinopark{/gallery}

 

 

Dino park Praha Na Harfě – podívejte se